Вторинний щебінь

Вторинний щебінь2023-06-10T11:27:50+03:00

Купити Вторинний щебінь з доставкою

Вторинний щебінь — найдешевший вид щебеню, оскільки він виготовляється шляхом роздрібнення великих фрагментів будівельних конструкцій, отриманих під час демонтажу будинків, мостів, доріг та інших споруд. Звідси його друга назва — вторинний щебінь, який є відмінною альтернативою для будівельних робіт, коли не висуваються особливі вимоги до міцності. Часто вторинний щебінь використовується для укладання тимчасових під’їздів до будівельних об’єктів та під час будівництва доріг. Крім того, він є бюджетною альтернативою для заливання бетонних фундаментів.

Використання вторинного щебеню при будівництві приносить помітний економічний ефект. У порівнянні з гранітним, вторинний щебінь коштує більше, ніж вдвічі менше. Отже, собівартість будівельного об’єкта при використанні вторинного щебеню в кінцевому підсумку значно зменшується.

Застосування вторинного щебеню

  • Виготовлення бетону. На вторинному щебені в промисловому масштабі виготовляють тонкий бетон, а також бетон низьких марок. Такий бетон є популярним у приватному будівництві та в роботах, де не передбачається велике навантаженняж
  • Виробництво ЖБІ виробів. Вторинний щебінь використовується при виробництві ФБС блоків, а також дорожніх плит типу «2П». Це дозволяє значно знизити собівартість виробів, при цьому не втрачаючи якості.
  • Посипка пішохідних доріжок. Завдяки своїм невеликим розмірам, на них зручно ходити та їздити на велосипеді;
  • Розколювання верхнього шару дорожнього основи. Підходить для розколювання другорядного щебеню фракції 20-40.