Loading...
Про нас2023-07-05T12:38:42+03:00

Основними спеціалізаціями ТОВ «Спец-Буд-Техніка» є демонатжні роботи будь-якої складності, доставка всеможливих будівельних матеріалів, землекопні роботи, послуги спецтехніки, а також вивіз будьвельного сміття.

На будівельному ринку наша компанія працює з 2018 року. Територіально компанія знаходиться в Одесі, де має достатню кількість виробничих площ, офісних і складських приміщень, а також необхідний парк спецтехніки.

Багаторічний досвід і висока кваліфікація спеціалістів підприємства дозволяють нам проводити роботи в найкоротші терміни, якщо необхідно, без порушення технологічного процесу, з дотриманням всіх норм безпеки.

За час своєї діяльності ми достатньо успішно співпрацювали, з установими охорони здоров’я, торгівлі, громадського харчування, департаментами міста Одеси, так і з промисловими підприємствами. Співпраця з деякими організаціями розвивається вже багато років.

Наша команда

Наші послуги включать в себе багато різних етапів робіт. Для того, щоб забезпечити якісний і надійний результат — довірити їх необхідно виключно професійним робіттникам. Саме тому важливим нюансом стане правильний підбір компанії, якій ви збираєтесь виконання робіт.

Наша компанія складається з команди професіоналів, готових запропонувати повний комплекс послуг. Наш тривалий досвід робити виступає в якості гарантії якісного результату.

Наш досвід

Наша будівельна фірма готова взятись за проєкт любої складності і виконати кожний етап на найвищому рівні. Якщо буде необхідно виконати роботи на об’єктах з підвищеними вимогами як в архітектурних, дизайнерських, так і в планувальних рішеннях, ми готові надати кваліфікованих спеціалістів, які успішно справляються з любими задачами.

Ми завжди раді новим контактам і готові до співпраці!

НАПИШІТЬ НАМ

Залишіть заявку і менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

    І'МЯ

    EMAIL

    ТЕЛЕФОН

    ТЕМА

    Чим ми можемо допомогти?