Loading...
Послуги2023-07-06T19:58:34+03:00

Опишіть роботу і ми розрахуємо її вартість

РОЗРАХУВАТИ

Важке та спеціальне обладнання, в цілому, називають «Спецтехнікою», і це не випадковість, оскільки подібні машини використовуються в особливих, спеціальних випадках для вирішення нестандартних завдань. Наприклад, якщо потрібно побудувати будівлю, необхідно очистити велику ділянку землі, вирити глибокий котлован для заливки фундаменту, прокласти траншеї для прокладання комунікацій. Також важливо не забувати про технічну документацію та плани, а все це має бути зроблено в обмежені терміни. У сучасному світі, виконати такі роботи вручну фактично неможливо. Усе це довіряється саме спецтехніці, оскільки хто, як не великий і потужний бульдозер, швидко і економічно зніме шар грунту, а екскаватор великим ковшем виритиме котлован, а малий — траншеї.

Також ми повинні згадати про персонал. Спецтехніка — це складне обладнання, і не кожен може керувати подібними машинами. Можливо, для досвідченого водія не становить особливого труднощів просто поїхати на багатотонному фронтальному навантажувачі, але все не так просто, як здається на перший погляд. Управління спецтехнікою, як дивно це звучить, є складним процесом, який вимагає від оператора повної концентрації уваги, а також особливих навичок і вмінь, оскільки на кону стоїть дотримання техніки безпеки, а коли йдеться про багатотонне обладнання, це дійсно ВАЖЛИВО.

замовити


Без повної комплектації потрібними матеріалами будь-яке будівництво зупиниться, а субпідряднику доведеться очікувати поставки продукуії. Це може призвести до зменшення темпів і порушення строків будівельних робіт, а також призводити до фінансових та репутаційних втрат. Але ці неприємності можна повністю уникнути, замовивши комплексні поставки.

Діяльність нашої компанії не обмежується продажами. У наших клієнтів також є можливість забезпечити оперативну доставку будівельних матеріалів на об’єкт згідно з встановленим графіком.
Кілька аргументів на користь покупки товарів і замовлення перевезень у одній і тій же компанії:
— скорочення витрат на доставку;
— можливість придбати будівельні матеріали за оптовими цінами;
— доступність машин різної грузопідйомності;
— чітке дотримання термінів поставок незалежно від обсягів.

замовити


Ми виконуємо швидкий демонтаж будівель з матеріалів, таких як дерево, цегла, панель, моноліт, а також будівель, побудованих з комбінованих матеріалів. здійснюємо часткове знесення, демонтаж окремої частини будівлі, руйнування та знищення залізобетонних і металевих конструкцій, ліквідацію окремих деталей та фрагментів споруд. Після завершення робіт з демонтажу повністю відбувається вивезення (утилізація) непотрібного будівельного сміття та очищення використовуваної будівельної території.

У нас є висококваліфіковані фахівці з великим досвідом у сносі будівель різної складності. Наші навчені спеціалісти з інженерної служби відповідально підходять до поставлених завдань і швидко та точно знаходять найбільш ефективні рішення, враховуючи побажання замовників і зберігаючи індивідуальність кожного проекту.

 

замовити

Земляні роботи під час будівництва будь-якого об’єкта є важливим етапом з широким спектром дій, який включає процеси вишкрібання котлованів, створення траншей, вивіз грунту та багато інших заходів. Зазвичай, для об’єкта заздалегідь визначаються терміни, і, тому, земляні роботи повинні бути виконані швидко. Дуже важливо, щоб вони були здійснені професійно і якісно, тоді результат усіх будівельних робіт виправдає всі передбачення і вкладені кошти.

Особливу увагу слід звернути на розробку котловану під фундамент та вивіз ґрунту. Саме з цих складових можна отримати високі результати. Якісне виконання таких робіт безпосередньо пов’язано з витратою будівельних матеріалів і фінансових ресурсів, а також визначає надійність і міцність будівлі. Наша компанія здійснює систематичний контроль на кожному етапі земляних робіт.

замовити


Наша компанія пропонує послуги з погрузки та вивезення будівельного сміття.

У сучасному суспільстві регулярно будуються та зносяться нові будівлі та споруди. Внаслідок цієї діяльності виникає потреба у вивезенні та утилізації будівельного сміття. Далеко не у всіх будівельних компаній є спеціалізована техніка та документація для проведення цього виду робіт. Всі роботи виконуються у зручний для замовника час, включаючи святкові та вихідні дні. Послуги надаються як компаніям, так і приватним особам.

замовити


НАПИШІТЬ НАМ

Залишіть заявку і менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом

    І'МЯ

    EMAIL

    ТЕЛЕФОН

    ТЕМА

    Чим ми можемо допомогти?