Сваєні роботи

Сваєні роботи2023-07-06T13:11:26+03:00

Сваєні роботи — це складний технологічний механізований процес. Зазвичай їх застосовують при будівництві фундаментів будівель і споруд різного призначення.

Видовий розвиток будівельної техніки, нові типи свай і сваєго обладнання визначають ефективність сваєних робіт.

Сваєві фундаменти дозволяють будувати будівлі незалежно від підвищення рівня води та водонасиченості грунтів. Сваї застосовуються там, де потрібно забезпечити високу індустріалізацію робіт «нульового» циклу. Вони мають ряд переваг порівняно з іншими видами фундаментів.

Сваєні роботи можна проводити на місцевості з практично будь-яким рельєфом та ґрунтом. На слабких грунтах (пиловато-глинисті текучої консистенції, розсипчасті піски, іл, грунти, що містять багато органічних компонентів, таких як сапропель, торф), глинистих, піщаних, на ділянках з низьким рівнем грунтових вод. Також можливе забивання фундаменту в місцевості з високим рівнем грунтових вод, але для цього можуть знадобитися додаткові фінансові вкладення.

Сваєбойні роботи дозволяють зекономити кошти на матеріали (арматура, бетон, опалубка) і земляні роботи. Це не можна сказати про роботи зі стрічковим фундаментом глибокого забивання нижче періодичного промерзання ґрунту.