Доставка Грунта

Доставка Грунта2023-06-10T11:52:01+03:00

Купити грунт з доставкою

Щоб на ділянці краще росли чагарники та трава, потрібна якісна ґрунт. Також чорнозем може знадобитися для будівництва теплиці або при посадці саду. Цей ґрунт відрізняється більшою кількістю корисних мікроелементів у своєму складі, що поліпшує ріст рослин.

Якщо буде потрібно здійснити планування ділянки, можна використовувати звичайний ґрунт. Також цей склад застосовується для підняття ділянки над рівнем ґрунтових вод у випадку їх високого рівня.

Ґрунт може мати різне походження, включаючи піщаний, суглинистий, глинистий та напівскельний. Різноманіття ґрунту в Україні вражає, оскільки в кожному регіоні є достатньо місць, де один шар ґрунту переходить у наступний через зміну рельєфу та клімату.

Родючий шар грунту, відомий як чорнозем або гумусовий шар, знаходиться у верхньому шарі ґрунту. Цей шар містить до 90% органічних та поживних речовин, які утворилися під час розкладу рослинного та живого матеріалу. Значний внесок у формування гумусового родючого шару роблять дощові черви, які переробляють ґрунт, діючи як мікрофабрики.

Саме цей верхній темний, навіть чорний за кольором, шар ґрунту використовується для посадки кущів, квітів, дерев, овочів, ягід та інших рослинних культур. Завдяки поживним речовинам гумусового шару, рослини отримують живильні речовини, ростуть і набувають сили.