Доставка Глини

Доставка Глини2023-06-10T11:49:54+03:00

Купити глину з доставкою

Глина є гірською породою з складним мінеральним складом. Залежно від складу компонентів та розміру частинок, матеріал може мати різні властивості. Глина зазвичай має помаранчевий відтінок та складається з осадових порід, вимитих водними потоками. Вона знайшла широке застосування в будівельній галузі та сільському господарстві, відноситься до класу в’яжучих матеріалів, не пропускає воду та пару. Використовується для укладання під чорнозем, при озелененні газонів та ущільненні котлованів.

Прибережна глина є універсальною та доступною за вартістю. Вона добре ущільнюється та відрізняється високими гідрофобними показниками. Матеріал, який добре укатаний, має значну щільність.

Чому якість матеріалу відіграє важливу роль?

Глина не пропускає воду і потрібна для ущільнення котлованів, створення водяних замків та виступає в ролі пластифікатора цементного розчину. Якість виконання робіт або готового цементу прямо залежить від матеріалу, що використовується для їх створення. Якщо ви бажаєте придбати якісну глину, у нас є що запропонувати. Весь товар сертифікований і постачається з гарантією.