Демонтаж металоконструкцій

Демонтаж металоконструкцій2023-06-10T11:37:06+03:00

Ми пропонуємо швидкий демонтаж металевих конструкцій на виробничих, будівельних таприватних об’єктах (цехи, ангари, дачі, трубопроводи та інше). Наша компанія має сучасну спецтехніку для виконання ударного руйнування та механізованого демонтажу. Відповідальність за дотримання термінів та якість демонтажу — це гарантія високоякісних послуг.

Демонтаж металоконструкцій здійснюється в строгому відповідності до поставленої завдання. Залежно від цілей можуть бути виконані такі роботи:

  • повне руйнування;
  • акуратне знімання обшивки та відрізання частин конструкції зі збереженням загальної цілісності;
  • розбирання несучого каркасу по частинах.

Головна відмінність демонтажу металоконструкцій від, наприклад, руйнування стін будівель або споруд полягає в тому, що розібрана металоконструкція може бути легко використана повторно, якщо така потреба існує. Але для цього необхідно, щоб роботи виконувались кваліфікованими майстрами з урахуванням всіх конструктивних особливостей та важливих елементів об’єкта, який демонтуються. Ангар, склад або навіс, розібраний за всіма правилами, можна вивезти та встановити на новому місці без особливих проблем. В іншому випадку, метал можна направити на утилізацію.